E rëndë/ Aksident me motor në Memaliaj, humb jetën 56 vjeçari

293
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në Memaliaj, ku një person ka ndërruar jetë.

Nga mediat bëhet e ditur se viktima është shtetasi me inicialet A. H., 56 vjeç, i cili ishte duke lëvizur me një motor kur ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke ndërruar jetë. Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.