E rëndë! 20-vjeçari theret me thikë te Stacioni i Trenit në Durrës

96
Sigal

Një 20 vjeçar është goditur me thikë në lagjen nr.17 në Durrës.

Sipas burimeve paraprake, i riu ka marrë plagë të rënda dhe momentalisht ndodhet në sallën e operimit në spitalin rajonal.

Mësohet se policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorit.