E përplasi furgoni / Vdes drejtuesi i motorit në Golem

61

Një aksident fatal është regjistruar mesditën e sotme në afërsi të Golemit.

Një furgon është përplasur me një motocikletë duke i marrë jetën drejtuesit të këtij të fundit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe identiteti i viktimës.