E paprecedentë/ Policia sulmon kryetaren e bashkisë së Shkodrës

362
Sigal

Policia sulmon me gaz kryetaren e bashkise se Shkodres, Voltana Ademi. Sulmi u bë  ndersa ajo tenton te levize e lire ne rruget e bashkise qe drejton.

Policia dhe forcat speciale kanë sulmuar qytetarët që protestonin paqësisht në Shkodër, që në nisje të protestës.