E kishte fshehur drogën në banesë, polica “pikas” 27-vjeçarin shqiptar dhe i vë prangat, sekuestrohen rreth 5 kg marijuanë

46
Sigal

Një 27-vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Athinës, pasi është kapur me lëndë narkotike.

Sipas njoftimit zyrtar nga policia greke, mësohet se droga i është gjetur në një banesë në Neo Kosmo, pas një aksioni blic.

Ndërkohë, janë sekuestruar 4 pako me 4 kg 190 gram marijuane, 2 peshore elektronike dhe 1 celular.