Dy ambulanca njëra pas tjetrës, ç’po ndodh me protestën në Fier

368
Sigal

Protestuesit dhe simpatizantët e opozitës së bashkuar në qytetin e Fierit kanë dalë në rrugë, ndërsa kanë bërë thirrje “Rama ik”.

Por krahas bllokimit të rrugëve, simpatizantë të opozitës kanë hapur rrugën për pak kohë duke  lejuar kalimin e dy autoambulancave.