Durrës/ Mjeti lundrues rrezikon të mbytet, policia i shkon për ndihmë

50

Një pedalon ka mbetur i bllokuar në det, në zonën e Porto Romanos, në Durrës.

Nuk ka ende informacione se sa njerëz janë të bllokuar brenda mjetit lundrues.

Ndërkohë që raportohet se pedaloni rrezikon të mbytet.

Mësohet se pedaloni ka kërkuar ndihmën e policisë, e cila është nisur drejt vendngjarjes për të dhënë ndihmë dhe shpëtuar personat që ndodhen në të.