Sigal

Një burrë i ka dhënë fund jetës së tij, duke konsumuar fostoksinë.

Ngjarja ka ndodhur në Durrës, ku sipas Policisë vendore, mësohet se, në banesë, është vetëhelmuar me fostoksinë, shtetasi V. H., vjeç 60, dhe ka gjetur vdekjen në spital, Tiranë.

Njoftimi i Policisë Durrës

Më datë 19. 09. 2018, në lagjen nr. 13, në banesë, është vetëhelmuar me fostoksinë, shtetasi V. H., vjeç 60, dhe ka gjetur vdekjen në spital, Tiranë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.