“Do të të djeg”! Arrestohet xhaxhai që terrorizoi nipin

483
Sigal

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tiranë.
Një 61-vjecar u arrestua në flagrancë nga efektivët e policisë së Tiranës. Ndaj tij kishte bërë kallëzim pranë uniformave blu.

ipi i tij 35-vjeçar. H.B ka deklaruar në polici se më 26 janar, xhaxhai i tij G.B 61 vjeç e ka kërcënuar me jetë dhe djegie në banesë.

Ngjarja tashmë ka kaluar për hetim të mëtejshëm në prokurorinë e Tiranës.