‘Do ju izolojnë për 6 muaj … / Cako paralajmëron planin e ‘errët’ dhe fton shqiptarët mos pranojnë vaksinën

57

Konspiracionisti dhe studiuesi shqiptar, Afred Cako, ka bërë një tjetër paralajmërim të fortë sa i përket masave për koronavirusin.

Në facebook Cako shkuan se e gjtithë plandemia nuk ëhstë gjë tjetër veçse një lojë e ‘të fuqishmëve’ për të kontrolluar njerëzimin.

Sipas tij po përgatitet një tjetër skenar i errët ku njerësit do të izolohen sërish për 6 muaj me qëllim për të pranuar vaksinën, ndërsa fton shqiptarët që të mos panojnë të kontrollohen nga duart e ‘zeza’.

Ja postimi i Cakos

ah sa bukur; keshtu do t’u rriten femijet po qendruat kokeulur; shume shpejt sipas skenarit po vjen izolimi 6 mujor; paga e luftes do t’u jepet po u vaksinuat; drita, uje, pensione, etj, nuk do jepen pa marre vaksinen;

femijet do te rrine pastaj 1 jave ne kafazet e cerdheve; vetem te shtune te djele do t’i takoni, sigurisht me maska;

vazhdoni flini gjume!