Dita e Verës, Presidenti Begaj: Uroj të jetë një burim ripërtëritjeje për çdo shqiptar

56
Sigal

Presidenti Bajram Begaj ka uruar qytetarët për Ditën e Verës. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, kreu i shtetit thekson se kjo stinë të jetë burim ripërtëritje për të gjithë qytetarët.

“Gëzuar Ditën e Verës! Uroj që stina me ngjyrat dhe ngrohtësinë e saj, të jetë një burim ripërtëritjeje për çdo shqiptar”, ka shkruar presidenti Begaj.