Dhjetëra policë agresojnë Albana Vokshin pasi arrestuan në mënyrë të paligjshme Sekretarin Organizativ të PD, Sahit Dollapi

475
Sigal

Dhuna e policisë nuk ka patur në fokus vetëm qytetarët e thjeshtë, por edhe ish deputetë dhe zyrtarë të lartë të Partisë Demokratike.

Pasi sulmuan, dhunuan dhe arrestuan në mënyrë barbare dhe të paligjshme sekretarin organizativ të PD-së, Sait Dollapi, forcat e rendit kanë sulmuar edhe ish deputeten demokrate Albana Vokshi.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, dhuna e policisë së Sandër Lleshit nuk e ka kursyer zonjën Vokshi, edhe pse ish-deputete e mbi të gjitha femër.

loading…