Detaje të reja, si paraqitet gjendja shëndetësore e Fatos Nanos

15
Sigal

Prej disa javësh ish-kryeministri Fatos Nano po përballet me probleme shëndetësore.

Lideri historik i PS ka qenë i shtruar në një spital privat në Tiranë, por sot mësohet se gjendja e tij është stabilizuar.

Sipas informacioneve, ditën e sotme Nano ka dalë nga spitali dhe po vijon rehabilitimin në banesën e tij.