Detaje të reja nga aksidenti në Gramsh, ja kush është 30-vjeçarja që u plagos rëndë (EMRI)

131

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në Gramsh, ku për pasojë është plagosur rëndë drejtuesja e tij.

Nga raportimet thuhet se makina tip “Golf” ka dalë nga rruga pranë fshatit Mashan.

E plagosura është shtetasja Klara Hoxha, 30-vjeç, e cila është dërguar me urgjencë drejt spitalit. Ende nuk ka të dhëna lidhur me gjendjen e të plagosurës.

Policia ka shkuar drejt vendngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.