“Çmendet” 27-vjeçari në Tiranë, rreh gruan dhe vjehrrin e tij

133
Sigal

Dy shtetas janë arrestuar në Tiranë, pasi akuzohen për dhunë në familje. Një 34-vjeçar u arrestua pais dhunoi bashkëshorten e tij. Ndërkohë 27-vjeçari Q.B ka rrahur bashkëshorten dhe vjehrrin e tij.

Njoftimi i policisë

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4 arrestuan shtetasin S. O., 34 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin Q. B., 27 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe vjehrrit të tij