Bileta mbi 2 mijë euro e pagesa hotelesh/ Kryemadhi: Po 800 mln lekët që ka harxhuar inceneratori i Tiranës për udhëtime, kanë financuar ndonjë deputet rilindas apo…!?

58
Sigal

Monika Kryemadhi e cila ka denoncuar shpeshherë aferën e inceneratorëve, ka reaguar sërish në një status në Facebook.

Kryemadhi shprehet: Qenkan mbushur mediat me lajme se inceneratorët kanë paguar bileta avioni për zyrtarët e shtetit. Po 800 milionë lekët që ka harxhuar inceneratori i Tiranës për udhëtime, kanë financuar ndonjë fluturim VIP, për ndonjë ministër dhe deputet Rilindas, apo për shoqërueset e tyre?

316223109 678396166988783 5243691798677695530 N