Betonierja humb kontrollin, merr zvarrë disa makina tek “Rruga e Kombit”

464
Një aksident është shënuar këtë mbrëmje në Rrugën e Kombit, në segmentin Milot- Rrëshen.
Në aksident është përfshirë një betoniere, e cila ka dalë nga rruga dhe si pasojë është përplasur me disa automjete që ishin parkuar pranë një lokali.
Aktualisht raportohet për disa të plagosur dhe një sërë dëmesh materiale.
Sigal