Berisha nesër në Kukës, fton demokratët në foltoren e radhës: Të bashkuar do të fitojmë!

67
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se ditë e nesërme do të mbahet në qytetin e Kukësit ‘Foltorja’.

Berisha ka njoftuar se takimi do të nisë në orën 17:30, në Pallatin e Kulturës, ku do të mbahet edhe “Foltorja’. Ai u ka bërë thirrje gjithë demokratëve të Kukësit të jenë të pranishëm.

Postimi i plotë:

Njoftim: Diten e marte me daten 12 tetor ne ora 17:30 ne Pallatin e Kultures do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukesit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb