“Automjetet sipër njëri-tjetrit”, tre aksidente të njëpasnjëshme në autostradën Tiranë-Durrës, shihni si janë katandisur makinat

128
Sigal

Tre aksidente të njëpasnjëshme janë regjistruar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Nuk dihet nëse ka të lënduar ndërsa në pamje duket se policia është e pranishme në vendngjarje dhe po punon për të larguar automjetet e përplasura.

Nuk ka ende një informacion zyrtar për këtë cështje. Ditën e sotme u shënua edhe një tjetër aksident në aksin Levan-Tepelenë ku u përplasën dy automjete.

Për pasojë u dëmtuan të dy drejtuesit e mjeteve dhe dy pasagjerë, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve