Aurela Gaçe sot koncert te sheshi “Skënderbej”, nesër Elita 5/ Veliaj: Mbrëmjet në ”Tirana Fan Zone” s’kanë përfunduar

266
Sigal

Edhe pas Europianit, sheshi “Skënderbej” do vijojë të jetë qendër e festimeve. Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj fton qytetarët që të ndjekin sonte Aurela Gaçen dhe nesër Elita 5. “Urime kampionëve EURO 2020. Por mbrëmjet në Tirana Fan Zone nuk kanë përfunduar ende, sot e madhja Arela Gace dhe nesër mitikët Elita5”, shkruan Veliaj. Gjatë gjithë verës Bashkia e Tiranës ka përgatitur një sërë surprizash të bukura për qytetarët, ku nuk do të mungojnë dhe yjet më të mirë të muzikës shqiptare.