Aksidenti në ujë i merr jetën futbollistit të Erzenit

736
Sigal

Nuk i ka shijuar dot pushimet Arbër Aliu, që është ndarë nga jeta në moshën 31-vjeçare, pas një aksidenti të pësuar në liqen.

Mbrojtësi i Erzenit, ishte në liqen duke bërë xhiro me një motor uji, por është aksidentuar duke humbur jetën. Ka qenë madje e vështirë për të gjetur trupin e tij, pavarësisht punës së polumbarëve.

Aliu në të kaluarën, ka luajtur me Partizanin U-19 dhe ekipin e parë të të kuqve, ndërsa karrierën e ka vazhduar më tej me skuadra si Kamza dhe Skënderbeu, Turbina dhe Tërbuni.