Ballina Aktualitet Aksident në Tiranë, makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën, vdes...

Aksident në Tiranë, makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën, vdes shoferi 35-vjeçar

66
Sigal

Aksident me vdekje ne Tiranë.

Tiranë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor “TEG-Shkozë”, në mesnatë, në afërsi të xhamisë së Farkës, shtetasi F. H., 35 vjeç, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë, automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Nga përplasja, 35-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e shkakut të këtij aksidenti.