Aksident në rrugën Lezhë-Balldre, përplasen dy automjete, një i plagosur

46
Sigal

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Balldre.

Dy automjete janë përplasur, saktësisht një i tipit ‘’Peugeot’’ dhe tjetri ‘’Benz’’.

Nga përplasja ka pasur një të plagosur, që është transportuar në spitalin rajonal të Lezhës.