Aksident në Rrugën e Kombit, tre të plagosur

291

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit, ku për pasojë janë plagosur rëndë tre persona.

Mësohet se janë përplasur dy makina, por ende nuk dihen arsyet e aksidentit.

Personat e plagosur kanë marrë plagë të rënda dhe janë dërguar në spital. policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.