Aksident në Prrenjas, dy makina përplasen me njëra-tjetrën

45
Sigal

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në urën e Pishkashit, konkretisht midis Prrenjas fshat dhe Pishkash.

Shkak i aksidentit mësohet të jetë bërë rreshkitja e gomave duke qene se po bie shi në zonën në fjalë.

Sipas informacioneve të para nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Policia ka shkuar tashmë në vendngjarje për të hetuar rrethanat e ngjarjes.