Aksident në Lushnjë/ Raportohet për dëme të shumta materiale

61
Sigal

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Rrogozhinë-Lushnjë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por sikurse shihet edhe nga foto raportohen dëme të shumta materiale.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.