Aksident në Librazhd, pesë të plagosur, dy prej tyre nga Maqedonia e Veriut

341
Sigal

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Librazhd, në vendin e quajtur “Kthesat e Murrashit”.

Raportohet  se pesë  persona kanë mbetur të plagosur por fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Bëhet fjalë për katër  gra dhe një burrë që kanë marrë plagë të ndryshme. Dy prej të plagosurve janë nga Maqedonia e Veriut.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.