Aksident në Lezhë, përmbyset makina, 2 të plagosur rëndë dërgohen në spitalin e Traumës

138
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Laç-Mamurras, ku një makinëkadalë ngarruga dhe është kthyer përmbys. Për pasojë, janë plagosur 2 persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit të ndodhur.