Aksident në Fier, një automjet përplas nënë e bijë, në gjendje të rëndë

149
Sigal

Nënë e bijë janë aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një makinë në aksin rrugor Fier -Kallm.

Burimet bëjnë me dije se ka qenë një mjet autoshkollë e cila ka përplasur dy kalimtaret dhe një motor.

Si pasojë, nënë e bijë janë dërguar në spitalin e Fierit me plagë në trup, ndërsa nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.