Aksident në Durrës, makina përplaset me palmat

143
Sigal

Një aksident ka ndodhur këtë të Enjte në aksin rrugor pranë kavalishencës në Durrës.

Drejtuesja e mjetit ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me palmat.

Fatmirësisht ajo  është në gjendje të mirë shëndetësore.

Mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.