Aksident në autostradën Lezhë – Shkodër, “Benzi” përplas motoçikletën, një i plagosur

83
Sigal

Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës në autostradën Lezhë – Shkodër.

Një automjet tip “Benz” ka përplasur një motoçikletë dhe për pasojë një person është plagosur.