Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, kamioni bie në lumë

491
Sigal

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumë në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Aksidenti ka ndodhur në vendin ku është shembur rruga, në Xibrakë. Fatmirësisht, nuk ka të lënduar.

Edhe pse është dhënë fondi për riparimin e rrugës në Xibrakë, punimet nuk kanë nisur ende.