Aksident i rëndë në mbikalimin e Shkozetit, një i vdekur

640
Një 55-vjeçar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e sotme, pasi në kohën kur ka tentuar të kalojë në anën tjetër të rrugës, një makinë me shpejtësi në mbikalimin e Shkozetit, e ka goditur duke i shkaktuar vdekjen.
Bëhet me dije se autori i aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes ndërsa policia po punon për identifikimin e tij, dhe vënien para drejtësisë.
Sigal