Aksident i rëndë në autostradë, makinat bëhen copash

348

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në autostradën Tiranë- Durrës.

Dy makina janë përplasur mes tyre e për pasojë automjetet janë bërë copash.

Makinat të tipit BMW e Benz me gjasë janë përplasur për shkak të shpejtësisë dhe ndonjë frenimi të papritur pasi sipas pamjeve të mëposhte, goditja ka ardhur nga pak njërës prej makinave.