Aksident i pazakontë! Makina humb kontrollin në Fier dhe përfundon në….varreza

13
Sigal

Një aksident i pazakonte ka ndodhur paraditen e sotme pranë varrezave publike të qytetit të Fierit.

Një automjet tip “Volkswagen” i drejtuar nga një i moshuar është përplasur me një qivur, teksa ka humbur kontrollin e automjetit.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia, e cili e ka shoqëruar ne komisariat për të zbardhur rrethanat e kësaj përplasjeje me dëme materiale.