Aksident i frikshëm në Librazhd

550
Sigal

Një automjet i cili ishte ngarkuar me skrap dhe që vinte nga Shkupi ka dalë nga rruga.

Ngjarja ndodhi në hyrje të kthesave të Murrashit, në Librazhd.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime.

Mendohet se shkak është bërë kthesa e fortë, mungesa e sinjalistikës si dhe pesha e kamionit të ngarkuar.