35-vjeçarja vlonjate hidhet nga lartësia e pallatit bashkë me fëmijën, ja informacionet e para

213
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

Një grua 35-vjeçare është hedhur nga pallati bashkë me fëmijën e saj 2 vjeç.

Ende nuk ka informacione lidhur me gjendjen shëndetësore të gruas dhe fëmijës.

Nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë 35-vjeçaren të ndërmarrë një veprim të tillë.

Ndërkaq, Policia e Shtetit nuk ka dalë ende me një njoftim zyrtar mbi ngjarjen e rëndë.