Ballina Etiketimet Rama

Etiketim: Rama

Soros “heq qafe” Sakashvilin dhe Ramën…

Ëngjëll Musai Drejtor i Gazetës “Telegraf” Para një viti Xhorxh Soros do të “pranonte se jo përherë ka bërë zgjedhjet e duhura” dhe si shembull ilustrues...
- Advertisement -

HOT NEWS