Zyrtare: Interi bën një transferim nga Real Madrid

167

nteri ka bërë 6 goditje deri më tani në merkaton e verës.

I pari ishte trajneri Antoni Conte i cili zëvendësoi Luciano Spallettin. Më pas erdhi Diego Godin nga Atletico Madrid, për tu pasur nga Valentino Lazar, Sensi, Agoumé dhe sëfundmi ka transferuar nga Real Madrid përgatitësin atletik Antonio Pintus.

Zikaltërit kanë siguruar edhe Barrelan, por akoma nuk është bërë asgjë zyrtare, teksa priten edhe Lukaku me Dzekon.