Videoja që po ‘thyen’ rrjetin, djali i presidentit të Interit shpërthen në lot pas fitores

273

Emocioneve të forta të super sfidës Lacio-Inter, nuk i ka shpëtuar as Stiven Zhang, djali i presidentit zikaltër Zhnga Jindog.

27-vjeçari ka shpërthyer në lot, në fundin e ndeshjes, teksa po festonte me skuadrën në fushë së bashku me administratorin e deleguar Alesando Antonelo. Ky moment nuk i ka shpëtuar kamerave dhe videoja e tij është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale.

Djali i presidentit të Interit duke qarë on Vidnews.

Pavarësisht pasurisë marramendëse dhe postit, emocionet e futbollit arritën ta mposhtin duke bërë që të derdhe lot si një internist i vërtetë.
Zhang-470x273
“Premtimi është premtim, me angazhimin e të gjithëve. Më në fund”, shkroi Stiven Zhang pas ndeshjes.