VIDEO/ Tifozët shqiptarë vënë duart në kokë nga rasti që humbet Manaj

301

Po luhet në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit sfida e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë

Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të paprekura, ndërsa në të dytën kuqezinjtë mund të kishin shënuar.

Rei Manaj në minutën e 76-të humbet një rast të pastër, duke mos arritur ta shtyjë topin në portën turke.