VIDEO/ Mrekullia e Romës në Champions, ja festa e çmendur e presidentit Pallotta

34
Shpërthen “zjarr” kryeqyteti italian, Roma. Natë e çmendur ajo në kapërcyell të 10 dhe 11 prillit 2018.
Barça asgjësohet 3-0 në “Olimpico” dhe verdhekuqtë e Seria A shkojnë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.
Tifozët vendës në delir, presidenti Pallota nuk përmbahet, teksa e shuan adrenalinën e lartë me një “dush të ftohtë” në “Piazza del Popolo”.