VIDEO/ Griezmann turpërohet në stërvitjen e parë me Barcelonën

190

Barcelona zhvilloi ditën e sotme stërvitjen e parë në prag të përgatitjeve për sezonin e ri futbollistik.

Të pranishëm në këtë seancë kanë qenë edhe 3 afrimet e reja në merkato, De Jong, Neto dhe Griezmann.

Një nisje jo fort pozitive për francezin, të cilin shokët e rinj të skuadrës e kanë turpëruar.

Ata ia kanë kaluar topin mes këmbëve kampionit të botës, i cili padyshim e ka kaluar me të qeshur këtë moment, së bashku me shokët e tjerë të skuadrës.

© SYRI.net