VIDEO/ “Bir k**ve”, mësohen fjalët që Ronaldo dhe Torres shkëmbyen me njëri-tjetrin gjatë sherrit

186
Në ndeshjen Atletiko-Real Madrid, Cristiano Ronaldo dhe Fernando Torres patën një përballje gjatë pjesës së parë. Torres, dukshëm inervozuar, iu afrua portugezit dhe i tha: “Çfarë ke?”, pastaj e shtyu dhe i tha: ‘Palaço’. Ndërsa ylli i Real Madridit iu përgjigj: “Për në shtëpi, budalla”, ndërsa sulmuesi i Atletikos në fund i tha “Bir k**ve”.

E gjitha kjo ndodhi pak centimetra larg syve të gjyqtarit kryesor, i cili nuk ndëshkoi asnjërin me akrton, por vetëm i qetësoi. Në fund fitimtar doli CR7 pasi Real Madrid u kualifikua në finale të Ligës së Kampionëve.