SPORT- Ja dy largimet e sigurta nga Interi në janar

119

Inter po mendon të
bëjë një mini-revolucion në merkaton e janarit, ku 
largimet do të jenë të shumta. Mes emrave që përmenden janë edhe ato
të Stevan Jovetic dhe Kondogbia, që u afruan me bujë tek zikaltërit.

Sipas mediave italiane ata duket se e kanë të
sigurt largimin nga 
Interi pas zhgënjimit  sollënme paraqitjet e tyre.

Ata do të largohen për të grumbulluar disa të
holla dhe për të afruar elementë që mund t’i shërbejnë më shumë skemave të
Piolit.