Skandal i madh në Itali, ‘përsëritet Serbia’ ndërpritet ndeshja

93
Është ndërprerë ndeshja në minutën e 59’ për shkak të flakadanëve dhe tymueseve që kanë hedhur tifozët shqiptar.
Nuk pritej qe kjo ngjarje te ndodhkur çdo gje po shkonte mire por tifozeria shqiptare ka kalaur çdo cak duke u bere shkaktar. Jane “Plisat’ ata qe kane hedhur tymse pa fund ne fushe.