Rei Manaj debuton si titullar, Granada eliminohet nga Kupa e Mbretit

159
Rei Manaj ka luajtur si titullar ditën e djeshme me skuadrën e tij të re, Granadën, por nuk arriti të bënte asgjë për të shmangur humbjen.
Shqiptarit iu besua maja e sulmit, por vuajti përballë mbrojtjes së Zaragozës. Ekipi i tij u eliminua nga “Kupa e Mbretit” pasi u mund me rezultatin 3-0 dhe zhvilloi një ndeshje aspak të mirë. Aventura e Manajt duket se nuk ka nisur aspak mirë.