Raiola tentoj të “rrëmbej” Icardin dhe ta transferoj tek ky ekip

27
Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjent.
Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wanda Nara , dhe tashmë ka filluar bisedimet për rinovim e kontratës.
Sipas “Corriere dello Sport”, Raiola dëshironte të transferonte atë te Manchesteri dhe kishte një ofertë në tavolinë nga Djajtë e Kuq.
Por, Raiola gjithashtu dëshironte të bëhej agjent i argjentinasit, por Icardi e refuzoi këtë duke thënë se në planet e tij është vetëm Wanda, shkruan albeu.
Sipas Corriere dello Sport, agjenti Raiola dëshironte të transferonte atë te Manchesteri dhe kishte një ofertë në tavolinë nga Djajtë e Kuq.
Por, Raiola gjithashtu dëshironte të bëhej agjent i argjentinasit, por Icardi e refuzoi këtë duke thënë se në planet e tij është vetëm Wanda.