Pas Barcelonës edhe Bajerni hyn në garë, për të nënshkruar me francezin Griezmann

323

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid.

Pas Barcelonës, së fundmi është edhe Bajerni i Mynihut që ka hyrë në garë për të nënshkruar me francezin.

Sipas “Radio Cope”, gjiganti bavarez ka bërë hapa përpara për të transferuar kampionin e botës dhe raportohet se i ka nisur bisedimet me motrën e futbollistit.

Griezmann ka një marrëdhënie të shkëlqyer me motrën e tij, ndaj bavarezët mendojnë se kanë gjetur pikën e dobët të francezit.