Partizani zyrtarisht kampion/ Pas pak në FAIR PLAY me Enkeleida Zeko

181

Partizani zyrtarisht Kampion. Të kuqtë fitojnë titullin e 16-të në Histori pas fitores në derbin me Tiranën.
Festa e kuqe dhe dëshmitë e një sezoni plot suksese. Skuadra që gjithë kampionatin u orientua vetëm drejt një objektivi që vishet i kuq pas 26 vitesh.
Gjithçka për një sezon plot suksese.

Këto dhe shumë çështje të tjera do të gjejnë diskutim në panelin e sotëm me të ftuarit tanë, 
Dërgoni komentet dhe mendimet tuaja të cilat do të publikohen live në Ora News…Ju pres….